• Staňte se členem/členkou

Staňte se členem/členkou


Jak se stát členem/členkou


Uvítáme mezi námi každého, kdo se chce aktivně se podílet na prosazování svých představ o spravedlivých pracovněprávních a sociálních podmínkách na fakultě a univerzitě, zejména v rámci kolektivního vyjednávání.


Předpokladem pro členství je kromě výše zmíněných motivací také ochota pravidelně platit členské příspěvky ve výši 70 Kč měsíčně. Odborové příspěvky lze odečíst z daňového základu v daňovém přiznání. (Údaje pro platbu: číslo účtu 2501757932 / 2010, Fio; do zprávy pro příjemce uveďte „jméno a přijmení“, „měsíční odborový příspěvek“.)


Členky a členové základní odborové organizace se minimálně jednou ročně účastní výroční členské schůze. Členské schůze ale zpravidla probíhají častěji.


Podrobné informace o členství, právech a povinnostech členek a členů Vysokoškolského odborového svazu najdete ve Stanovách VOS, II. částPřihláška do ZO VOS Fakulty humanitních studií v Praze (č. 1123) ve formátu pdf


Abyste se přidali do naší ZO VOS, stáhněte si, prosím, přiloženou přihlášku a vyplňte ji.


Součástí přihlášky je také podpis. Do přihlášky ho na příslušném místě vložte ve formátu naskenovaného obrázku a pdf dokument se svými vyplněnými údaji zašlete předsedovi ZO VOS FHS dr. Petrovi Pavlíkovi na petr.pavlik@fhs.cuni.cz. Vyplněnou přihlášku můžete také vytisknout, podepsat, naskenovat a v elektronické podobě ji zaslat na stejnou emailovou adresu.


Po projednání přihlášky výborem základní organizace VOS bude uchazečce/uchazečovi o členství zpravidla do dvou týdnů emailem doručeno rozhodnutí o přijetí.
Poslední změna: 7. listopad 2022 18:40 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Odborová organizace

Fakulta humanitních studií

Univerzita Karlova

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň


e-mail


Jak k nám