• Staňte se členem/členkou

Staňte se členem/členkou


Uvítáme mezi námi každého, kdo se chce aktivně se podílet na prosazování svých představ o spravedlivých pracovněprávních a sociálních podmínkách na fakultě a univerzitě, zejména v rámci kolektivního vyjednávání.


Předpokladem pro členství je kromě výše zmíněných motivací také ochota pravidelně platit členské příspěvky ve výši 150 Kč (ve snížené sazbě 70 Kč) měsíčně.

(Údaje pro platbu: číslo účtu 2501757932 / 2010, Fio banka; do zprávy pro příjemce uveďte „jméno a přijmení“, „měsíční odborový příspěvek“.)


Členky a členové základní odborové organizace se minimálně jednou ročně účastní výroční členské schůze. Členské schůze ale zpravidla probíhají častěji.


Podrobné informace o členství, právech a povinnostech členek a členů Vysokoškolského odborového svazu najdete ve Stanovách VOS, II. částPřihláška

Abyste se přidali do naší ZO VOS, stáhněte si, prosím, přiloženou přihlášku a vyplňte ji.


Součástí přihlášky musí být také podpis. Do přihlášky ho na příslušném místě vložte ve formátu naskenovaného obrázku a pdf. dokument se svými vyplněnými údaji zašlete předsedkyni ZO VOS FHS. Vyplněnou přihlášku můžete také vytisknout, podepsat, naskenovat a v elektronické podobě ji zaslat na e-mailovou adresu předsedy či předsedkyně.


Po projednání přihlášky výborem základní organizace VOS bude uchazečce/uchazečovi o členství zpravidla do dvou týdnů e-mailem doručeno rozhodnutí o přijetí.
Poslední změna: 29. květen 2024 11:17 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Napište nám
Kontakty

Odborová organizace

Fakulta humanitních studií

Univerzita Karlova

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - LibeňJak k nám